Volleyball Championship 2014 Volleyball Championship 2014 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Oficjalna gra towarzysząca mistrzostwom świata 2014 w piłce siatkowej. Pozwala wcielić się w jedną z 24 drużyn i zawalczyć o tytuł mistrza. Nasza reprezentacja oraz tryb turnieju dostępne są za darmo dla wszystkich, za pozostałe zespoły oraz dodatki musimy zapłacić.

Volleyball Championship 2014 oferuje nam dwa tryby zabawy: szybki mecz oraz turniej. Ten ostatni może odbywać się według oficjalnej rozpiski obecnie trwających mistrzostw. Gracze mają do wyboru 3 poziomy trudności. W tajniki sterowania wprowadza nas poradnik. Warto się z nim zapoznać.

A to dla tego, że autorzy bardzo ambitnie podeszli do tematu przeniesienia zasad siatkówki na urządzenia mobilne. Mamy więc kontrolowane serwy, podania i bloki. To wszystko oparto na gestach. Z czasem stają się prostsze, ale ich pełne opanowanie (pozwalające na rywalizację z najwyższym poziomem trudności) wymaga wprawy.

Rywalizację obserwujemy z góry, dzięki temu łatwiej sterować naszymi zawodnikami. Gra nie obfituje w urozmaicone efekty graficzne czy też dźwiękowe. Pod tym względem otrzymujemy tylko to co niezbędne. Jeżeli tytuł przypadnie nam do gustu, pełne odblokowanie drużyn to wydatek około 6 zł, za 9 możemy uzyskać dodatkowo inne wzory piłek oraz kilka napoi energetycznych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!