r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Volleyball Championship 2014 1.7.0

Strona główna iOS Gry Sportowe

Oficjalna gra towarzysząca mistrzostwom świata 2014 w piłce siatkowej. Pozwala wcielić się w jedną z 24 drużyn i zawalczyć o tytuł mistrza. Nasza reprezentacja oraz tryb turnieju dostępne są za darmo dla wszystkich, za pozostałe zespoły oraz dodatki musimy zapłacić.

Volleyball Championship 2014 oferuje nam dwa tryby zabawy: szybki mecz oraz turniej. Ten ostatni może odbywać się według oficjalnej rozpiski obecnie trwających mistrzostw. Gracze mają do wyboru 3 poziomy trudności. W tajniki sterowania wprowadza nas poradnik. Warto się z nim zapoznać.

r   e   k   l   a   m   a

A to dla tego, że autorzy bardzo ambitnie podeszli do tematu przeniesienia zasad siatkówki na urządzenia mobilne. Mamy więc kontrolowane serwy, podania i bloki. To wszystko oparto na gestach. Z czasem stają się prostsze, ale ich pełne opanowanie (pozwalające na rywalizację z najwyższym poziomem trudności) wymaga wprawy.

Rywalizację obserwujemy z góry, dzięki temu łatwiej sterować naszymi zawodnikami. Gra nie obfituje w urozmaicone efekty graficzne czy też dźwiękowe. Pod tym względem otrzymujemy tylko to co niezbędne. Jeżeli tytuł przypadnie nam do gustu, pełne odblokowanie drużyn to wydatek około 2,69 €.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Volleyball Championship na weekend: lato w pełni, więc czas na piłkę siatkową

7
ROZRYWKA 04.07.2015 | Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Volleyball Championship 2014 – oficjalną grę towarzyszącą mistrzostwom świata 2014 w piłce siatkowej. Pozwala ona wcielić się w jedną z 24 drużyn i zawalczyć o tytuł mistrza. Nasza reprezentacja oraz tryb turnieju dostępne są za darmo dla wszystkich, za pozostałe zaś zespoły oraz dodatki musimy zapłacić. Gra przeznaczona jest na urządzenia mobilne zarówno z systemem Android jak również iOS. Volleyball Championship 2014 oferuje nam dwa tryby zabawy: szybki mecz oraz turniej. Ten ostatni może odbywać się według oficjalnej rozpiski…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.