Volleyball Championship na weekend: lato w pełni, więc czas na piłkę siatkową

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Volleyball Championship 2014 – oficjalną grę towarzyszącą mistrzostwom świata 2014 w piłce siatkowej. Pozwala ona wcielić się w jedną z 24 drużyn i zawalczyć o tytuł mistrza. Nasza reprezentacja oraz tryb turnieju dostępne są za darmo dla wszystkich, za pozostałe zaś zespoły oraz dodatki musimy zapłacić.

Gra przeznaczona jest na urządzenia mobilne zarówno z systemem Android jak również iOS.

Volleyball Championship 2014 oferuje nam dwa tryby zabawy: szybki mecz oraz turniej. Ten ostatni może odbywać się według oficjalnej rozpiski obecnie trwających mistrzostw. Gracze mają do wyboru 3 poziomy trudności, a w tajniki sterowania wprowadza nas dobrze przygotowany poradnik. Zdecydowanie warto się z nim zapoznać, ponieważ autorzy bardzo ambitnie podeszli do tematu przeniesienia zasad siatkówki na urządzenia mobilne. Mamy więc kontrolowane serwy, podania i bloki. Wszystko to oparto na gestach, które z czasem stają się prostsze, ale ich pełne opanowanie (pozwalające na rywalizację z najwyższym poziomem trudności) będzie wymagało większej ilości czasu.

Rywalizację obserwujemy z góry dzięki czemu łatwiej nam będzie sterować naszymi zawodnikami. Gra nie obfituje w urozmaicone efekty graficzne czy też dźwiękowe. Pod tym względem otrzymujemy tylko to, co niezbędne, główny nacisk został położony na rywalizację sportową. Jeżeli tytuł przypadnie nam do gustu wówczas za pełne odblokowanie drużyn zapłacimy około 6 zł, natomiast za 9 zł możemy uzyskać dodatkowo inne wzory piłek, a także kilka napoi energetycznych.

Grę Volleyball Championship 2014 można pobrać w działach:

Programy (dla Android) -> Gry.

Programy (dla iOS) -> Gry.

Programy (dla Windows Phone) -> Gry.

Zapraszamy do zabawy, a jeśli chcecie pograć w Ustawkę na PC, to polecamy skorzystać z emulatora Androida.

© dobreprogramy
s