Voltra 3.3.0

Strona główna Mac Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Po​bierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Voltra to darmowy odtwarzacz muzyki, przeznaczony dla użytkowników macOS-a. Wyróżnia go minimalistyczny interfejs i zapewnienie głównej funkcjonalności wymaganej od odtwarzacza muzyki, w wyjątkowo ładnym opakowaniu.

Twórcy przywiązywali uwagę do najdrobniejszych szczegółów. Nawet taka czynności jak dodawanie nowych piosenek, została ubrana w ładną szatę graficzną. Aplikacja odtwarza wszystkie popularne formaty plików – MP3, MP4, ACC, OGG, w tym także obsługuje bezstratny format FLAC i WAV.

Pomiędzy widokami przełączamy się za pomocą przycisków umieszczonych na górze – całość jest czytelna i intuicyjna. Bibliotekę muzyki możemy przeglądać z podziałem na nazwę utworu, album czy artystę. Możemy również tworzyć własne playlisty. W ustawieniach zdecydujemy o głównym kolorze – brązowy, pomarańczowy, fioletowy, niebieski, zielony lub szary. Wybrać możemy również główny temat – jasny lub ciemny.

Po instalacji jesteśmy proszeni o założenie konta. Nie musimy jednak tego robić, jeśli nie chcemy korzystać z dodatkowych usług. Twórcy oferują bowiem możliwość wrzucania lokalnej biblioteki muzyki do chmury i synchronizacje między urządzeniami. Ta dodatkowa funkcja wymaga posiadania subskrypcji premium – 9,99 dolarów za miesiąc lub 99,99 dolarów za rok.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!