r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Volume Manager 1.5.0.0

Strona główna Windows Phone Narzędzia

Aplikacja do zarządzania głośnością dźwięku w systemie Windows Phone. Stanowi namiastkę trybu "nie przeszkadzać" i profili dźwięków, który w Windows Phone nie uświadczymy.

Program pozwala zautomatyzować zmianę poziomu głośności w naszym dźwięku. Tworząc odpowiednie profile ustalamy w jakich przedziałach czasowych, jaka zmiana ma nastąpić, od maksymalnej głośności do wyciszenia i przejścia w tryb wibracji.

Zmiany te możemy przypisywać konkretnym dniom, dzięki czemu, tylko w wybrane telefon zachowa się w konkretny sposób. Z powodów ograniczeń Windows Phone 8, przejście w wyznaczony tryb może nie odbyć się z dokładnością co do minuty. Poza automatycznym startem profili, możemy je przypiąć jako kafelki, tak jaki opcję wyciszenia telefonu.

Volume Manager posiada prosty i czytelny interfejs, typowy dla narzędzi biurowych. Dostępny jest za darmo i do czasu wprowadzenia oficjalnie takich rozwiązań do sytemu, stanowi bardzo dobry zamiennik.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.