Volume Timer 1.2

Strona główna Android Personalizacja Inne programy do personalizacji
Pobierz program
lub zeskanuj:

Volume Timer to proste narzędzie do wyciszania telefonu i usypiania powiadomień na określony czas – maksymalnie 16 godzin.

Volume Timer pozwala wyciszyć na pewien czas dźwięki telefonu, wyłączyć wibracje lub uśpić powiadomienia. Po zakończeniu czasu, w jakim telefon ma być cichy, Volume Timer przywróci poprzedni poziom głośności.

Gdy wyciszenie jest aktywne, aplikacja może pokazywać informację w obszarze powiadomień, wraz z czasem pozostałym do końca zaplanowanego czasu.

Aplikacja powstała głównie z myślą o wyciszaniu telefonu podczas zajęć czy w kinie, po czym niektórzy nie pamiętają, by ponownie włączyć dźwięk. Można ją wykorzystać także w pracy i na noc.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Volume Timer – zarządzanie dźwiękiem na Androidzie stało się wygodniejsze

34
27.01.2017  •  Maciej Olanicki

Użytkownicy smartfonów niechętnie odcinają się od potoku powiadomień, o czym można przekonać się – mimo usilnych prób organizatorów – na każdym kinowym seansie. Gdy już jednak wyciszamy smartfon, to nietrudno zapomnieć o konieczności ponownego włączenia powiadomień dźwiękowych. Między innymi dlatego przydatna może okazać się aplikacja Volume Timer. Volume Timer pozwala bowiem na automatyzację zarządzania wyciszeniem telefonu. Użytkownik może precyzyjnie określić, na jak długo dźwięk ma pozostać wyciszony, a po upływie tego czasu zostanie on automatycznie przywrócony. Pozwala to w zasadzie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy