r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Volume Timer – zarządzanie dźwiękiem na Androidzie stało się wygodniejsze

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Użytkownicy smartfonów niechętnie odcinają się od potoku powiadomień, o czym można przekonać się – mimo usilnych prób organizatorów – na każdym kinowym seansie. Gdy już jednak wyciszamy smartfon, to nietrudno zapomnieć o konieczności ponownego włączenia powiadomień dźwiękowych. Między innymi dlatego przydatna może okazać się aplikacja Volume Timer.

Volume Timer pozwala bowiem na automatyzację zarządzania wyciszeniem telefonu. Użytkownik może precyzyjnie określić, na jak długo dźwięk ma pozostać wyciszony, a po upływie tego czasu zostanie on automatycznie przywrócony. Pozwala to w zasadzie na całkowitą automatyzację trybami dźwięku, bez konieczności każdorazowego przełączania ich.

Aplikacja jest prosta, jednak oferuje w zasadzie wszystkie najpotrzebniejsze funkcje. Nie oznacza to, że nie oferuje dodatkowych możliwości zarządzania. Użytkownik może zdecydować, czy wyłączone mają być także wibracje, można także ukrywać wyświetlanie powiadomienia. Volume Timer może wyciszyć urządzenie na maksymalnie 16 godzin.

r   e   k   l   a   m   a

Obsługa programu jest dziecinnie prosta, zaś w ładnym interfejsie zgodnym z Material Design, nie uświadczymy reklam. Mimo to korzystanie z niej jest całkowicie bezpłatne. Volume Timera docenią szczególnie posiadacze urządzeń, których producent nie zdecydował się na zmodyfikowanie Androida pod kątem harmonogramu zarządzania dźwiękiem. Aplikację można znaleźć w naszej bazie oprogramowania.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.