r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Volumio Spotify share 1.0

Strona główna Android Multimedia Streaming muzyki

Volumio Spotify share to aplikacja, która pozwala udostępniać piosenki, albumy oraz playlisty z aplikacji Spotify zainstalowanej na smartfonie lub tablecie do systemu Volumio.

Galeria programu

Program działa jedynie jako wtyczka do aplikacji Spotify, którą mamy zainstalowaną na urządzeniu. Nie znajdziemy jej więc na liście dostępnych na smartfonie lub tablecie programów. Ponadto, do poprawnego działania musimy posiadać konto Spotify Premium, tylko takie bowiem umożliwiają streamowanie muzyki za pomocą Volumio. Mając zaś dostęp do usługi Spotify Premium i po zainstalowaniu Volumio Spotify share, możemy zarządzać odtwarzaniem w Volumio utworów, całych płyt oraz playlist przy użyciu urządzenia mobilnego. Piosenki możemy włączać lub zatrzymywać, a także przesuwać się do tyłu lub do przodu między kolejnymi utworami. Są to zatem proste, najbardziej podstawowe opcje odtwarzacza muzycznego.

Aplikacja powstała jako projekt open source'owy, a jej kod źródłowy można znaleźć na GitHubie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

HiFiBerry: robimy z Raspberry Pi odtwarzacz muzyki HiFi

42
SPRZĘT 29.03.2016 | Adam Golański

Wysokiej jakości dźwięk trafia pod strzechy. Nie trzeba być audiofilem, wydającym dziesiątki tysięcy złotych na sprzęt, by cieszyć się 24-bitowym audio z próbkowaniem 192 kHz bez zakłóceń. Oczywiście dla prawdziwych audiofili, to co tu przedstawimy będzie herezją, ale zwykłym użytkownikom można dziś śmiało polecić do odtwarzania muzyki Raspberry Pi z odpowiednią kartą dźwiękową. Pokażemy Wam, jak łatwo zamienić popularną Malinkę w niedrogi, programowalny odtwarzacz muzyki, który zapewni dostęp zarówno do lokalnej fonoteki jak i streamingu z Internetu. Oczywiście nikt nie zabrania odtwarzania…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.