Volumouse 2.03

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Volumouse to niewielkie narzędzie przeznaczone do obsługi dźwięku w systemie Windows.

Nazwa Volumouse związana jest z jedną z podstawowych funkcji programu. Umożliwia on kontrolę głośności dźwięku za pomocą scrolla w myszce. W podobny sposób możemy zmieniać też jasność ekranu. Aplikacja po uruchomieniu, instaluje się w zasobniku systemowym, skąd możemy w prosty sposób uzyskać do niej dostęp. Za pomocą menu możemy konfigurować ustawienia dotyczące dźwięku czy zachowania okien programów. Możemy w ten sposób wprowadzić komendy na przykład dla odtwarzacza muzyki, mikrofonu, słuchawek albo przezroczystości okien. Co więcej, Volumouse umożliwia wyciszenie bądź natężenie na przykład tylko jednego kanału, jedynie wysokich tonów czy tylko basów.

Aplikacja obsługuje liczne programy do odtwarzania multimediów. Za pomocą Volumouse możemy zmieniać głośność na przykład w Windows Media Playerze, VLC Playerze czy iTunes. Ustawienia wprowadzone przez użytkownika mogą być eksportowane do pliku, dzięki czemu można je wykorzystać później, bądź przenieść na inny komputer. Podczas korzystania z Volumouse na ekranie wyświetlany jest wskaźnik głośności. Można oczywiści zablokować go w ustawieniach. Inne funkcje to uruchamianie programu podczas logowania, wczytywanie konfiguracji czy przypisywanie akcji do pozostałych przycisków myszy.

Uwaga!

  • Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!