r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Volvo - The Game na weekend

Strona główna Aktualności

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy fantastyczne wyścigi od producenta SimBim znanego przede wszystkim z doskonałych komercyjnych produkcji tego typu.

W grze mamy do wyboru 6 modeli samochodów, którymi możemy ścigać się w jednym z 3 dostępnych trybów: Quick Race - walka na torze z rywalami o jak najwyższą pozycję, Time Attack - jazda na czas oraz Competition - rywalizacja online z innymi graczami. Volvo - The Game posiada rozbudowane opcje powtórek, zarządzania kamerą oraz szereg innych ustawień. Pod względem audiowizualnym pozycja prezentuje się wyśmienicie.

Grę Volvo - The Game można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Wyścigi.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu nagromadziło się recenzji, z których najbardziej polecamy test komputerowego Ojca Chrzestnego II, The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena w wersji na Xboksa 360, a także jeszcze świeżutkiej pozycji tylko na PS3 - InFamous.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.