Vortal dobreprogramy liderem rankingu stat24

Strona główna Aktualności

O autorze

Niezmiernie miło nam donieść, że vortal dobreprogramy uplasował się na 1. pozycji w klasyfikacji generalnej rankingu stron WWW prowadzonym przez najpopularniejszy w Polsce system statystyk stat24 (dawniej stat.pl).

Pozycją lidera w swojej tematyce (Internet, Komputery -> Oprogramowanie) cieszyliśmy się już od wielu miesięcy, jednak osiągnięcie 1. pozycji wśród wszystkich monitorowanych przez stat24 serwisów internetowych było dużo trudniejsze do osiągnięcia. Stało się to możliwe dzięki gwałtownie rosnącej oglądalności vortalu. Styczeń b.r. zamknęliśmy rekordowym wynikiem blisko 3 mln tzw. unikalnych użytkowników (dokładnie 2.985.925), którzy w ciągu tego miesiąca wygenerowali równie rekordowe 30 mln odsłon.

Należy przy tym zaznaczyć, że ranking stat24 nie obejmuje wszystkich witryn (m.in. portali horyzontalnych takich jak Onet.pl czy Gazeta.pl). Jednak nawet w starciu z gigantami polskiego Internetu prezentujemy się bardzo dobrze np. osiągając pozycję wicelidera w kategorii Nowe Technologie ostatniego, listopadowego badania serwisów tematycznych Megapanel PBI/Gemius (dane za Internet Standard), obejmującej zakresem tematycznym nie tylko oprogramowanie ale także sprzęt komputerowy, telekomunikację itp.

Firma stat24 jest znana przede wszystkim z systemu bezpłatnych statystyk dla amatorskich, prywatnych witryn, jednak świadczy także bardziej rozbudowane usługi monitorowania witryn firmowych oraz portali. Systemy stat24 monitorują ponad 500 tys. witryn, odnotowując miesięcznie ponad 2 mld odsłon. Stat24 oferuje swoje rozwiązania zarówno w Polsce, a także w Rosji, Czechach, na Litwie, Ukrainie, Białorusi oraz Słowacji.

Dziękujemy wszystkim Czytelnikom - to Wam zawdzięczamy to osiągnięcie!

© dobreprogramy