r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Vortex 1.0

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

To logiczna produkcja, w której głównym zadaniem gracza jest przetransportowanie szczelnie zamkniętej radioaktywnej plazmy z jednego miejsca laboratorium do drugiego. W tym celu używamy specjalnie przygotowanych kul o właściwościach grawitacyjnych bądź antygrawitacyjnych, dzięki którym transport niebezpiecznej substancji odbywa się "bezdotykowo". Odpowiednio rozłożone przez nas siły przyciągania oraz odpychania wyznaczają drogę magnetycznej kuli i muszą doprowadzić materiał w konkretnie wyznaczone miejsce. Gra jest doskonale przygotowana pod kątem grafiki, jak i fizyki obiektów, dając tym samym duże poczucie realizmu podczas zabawy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 10.04.2010 19:13

mało plansz

  #3 28.05.2009 12:25

beznadziejna gra

  #2 16.05.2009 14:35

Jakie to ma wymagania sprzętowe?

  #1 16.05.2009 11:41

Zainstalowałem przeszedłem... fizyka i wygląd ok ale w życiu nie widziałem tak źle zaprogramowanej gry

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.