Vortex na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy logiczną produkcję, w której głównym zadaniem gracza jest przetransportowanie szczelnie zamkniętej radioaktywnej plazmy z jednego miejsca laboratorium do drugiego.

W tym celu używamy specjalnie przygotowanych kul o właściwościach grawitacyjnych bądź antygrawitacyjnych, dzięki którym transport niebezpiecznej substancji odbywa się "bezdotykowo". Odpowiednio rozłożone przez nas siły przyciągania oraz odpychania wyznaczają drogę magnetycznej kuli i muszą doprowadzić materiał w konkretnie wyznaczone miejsce. Gra jest doskonale przygotowana pod kątem grafiki, jak i fizyki obiektów, dając tym samym duże poczucie realizmu podczas zabawy.

Grę Vortex można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Przypominamy, że serwis oficjalnie ma już rok i zakończył się nasz wielki konkurs - sprawdźcie, czy aby nie wygraliście. Polecamy także zapoznać się z opublikowanymi na łamach portalu zapowiedziami Dead Rising 2, czyli kontynuacji siekaniny z zombiakami w roli głównej, oraz Battlefield: Bad Company 2 - spojrzenia na znaną serię z przymróżeniem oka. Na deser zaś playtest Call of Juarez: Więzy Krwi. Szykuje się świetna polska produkcja.

© dobreprogramy