Vox Vox 2.8.22

Strona główna Mac Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz program

Vox to minimalistyczny i elegancki odtwarzacz muzyki dla wymagających, który obsługuje wiele formatów plików muzycznych w wysokiej jakości i obiecuje doskonałą jakość dźwięku.

Na liście obsługiwanych formatów plików muzycznych znajdują się: FLAC, MP3, AAC, Musepack, Monkey's Audio, OGG Vorbis, Apple Lossless, AIFF, WAV, IT, MOD, XM, Games Music i wiele innych. Vox potrafi odczytać pliki zapisane nawet w jakości 24 bit/192kHz. Poza możliwością odnalezienia utworów w bibliotece iTunes Vox jest w stanie także połączyć się z kontem SoundCloud i wysyłać odsłuchane utwory do Last.fm. Brakujące okładki płyt Vox pobierze samodzielnie z Last.fm lub MusicBrainz.

Odtwarzacz uzupełnia wysokiej jakości equalizer z bogatą biblioteką predefiniowanych ustawień. Ponadto dzięki zaawansowanym ustawieniom kanałów, trybowi Hog (w którym przejmuje całkowitą kontrolę nad urządzeniami dźwiękowymi Maka) i obsłudze wielu wyjść Vox potrafi wyciągnąć o wiele więcej z dostępnego sprzętu. System Bauer DSP (BS2B) konwertuje dźwięk stereofoniczny do 3D stereo kiedy do Maka podłączone są słuchawki. Ponadto Vox jest w stanie w pełni wykorzystać system AirPlay. Przy odtwarzaniu można także korzystać z efektów dostępnych w Core Audio.

Wraz z pierwszą instalacją Voxa przez 14 dni można korzystać z usługi Loop, która przechowuje w chmurze utwory. Z tego miejsca można je synchronizować z iPhonem dzięki aplikacji mobilnej o tej samej nazwie. To rozwiązanie gwarantuje, że jakość utworów zostanie zachowana. Ponadto z poziomu programu można kupić dostęp do licznych stacji radiowych, które można uruchamiać w odtwarzaczu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

fajny minimalistyczny wygląd, lekki nie obciąża systemu
płatne usługi
ocena użytkownika
14.02.2016 09:20 • Recenzja do wersji 2.7.2

Nie lubię kombajnów, zawsze szukam takiego programu, który ma służyć konkretnemu zadaniu. Vox spełnia moje oczekiwania w 100%.