reklama

Vox 2.8.22

Strona główna Mac Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz program

Vox to minimalistyczny i elegancki odtwarzacz muzyki dla wymagających, który obsługuje wiele formatów plików muzycznych w wysokiej jakości i obiecuje doskonałą jakość dźwięku.

Na liście obsługiwanych formatów plików muzycznych znajdują się: FLAC, MP3, AAC, Musepack, Monkey's Audio, OGG Vorbis, Apple Lossless, AIFF, WAV, IT, MOD, XM, Games Music i wiele innych. Vox potrafi odczytać pliki zapisane nawet w jakości 24 bit/192kHz. Poza możliwością odnalezienia utworów w bibliotece iTunes Vox jest w stanie także połączyć się z kontem SoundCloud i wysyłać odsłuchane utwory do Last.fm. Brakujące okładki płyt Vox pobierze samodzielnie z Last.fm lub MusicBrainz.

Odtwarzacz uzupełnia wysokiej jakości equalizer z bogatą biblioteką predefiniowanych ustawień. Ponadto dzięki zaawansowanym ustawieniom kanałów, trybowi Hog (w którym przejmuje całkowitą kontrolę nad urządzeniami dźwiękowymi Maka) i obsłudze wielu wyjść Vox potrafi wyciągnąć o wiele więcej z dostępnego sprzętu. System Bauer DSP (BS2B) konwertuje dźwięk stereofoniczny do 3D stereo kiedy do Maka podłączone są słuchawki. Ponadto Vox jest w stanie w pełni wykorzystać system AirPlay. Przy odtwarzaniu można także korzystać z efektów dostępnych w Core Audio.

Wraz z pierwszą instalacją Voxa przez 14 dni można korzystać z usługi Loop, która przechowuje w chmurze utwory. Z tego miejsca można je synchronizować z iPhonem dzięki aplikacji mobilnej o tej samej nazwie. To rozwiązanie gwarantuje, że jakość utworów zostanie zachowana. Ponadto z poziomu programu można kupić dostęp do licznych stacji radiowych, które można uruchamiać w odtwarzaczu.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

fajny minimalistyczny wygląd, lekki nie obciąża systemu
płatne usługi
ocena użytkownika

Nie lubię kombajnów, zawsze szukam takiego programu, który ma służyć konkretnemu zadaniu. Vox spełnia moje oczekiwania w 100%.

14.02.2016 09:20 | Recenzja do wersji 2.7.2

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama