Voxal Voice Changer Voxal Voice Changer 6.0

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Voxal Voice Changer to aplikacja umożliwiająca zmianę głosu użytkownika w czasie rzeczywistym. Jest ona kompatybilna ze wszystkimi programami dostępnymi obecnie na rynku.

Program do modyfikowania głosu w grach i nie tylko

Z opisywanego narzędzia można skorzystać zarówno w tradycyjnych komunikatorach internetowych, jak i podczas czatowania z innymi osobami w ulubionych grach komputerowych. Voxal Voice Changer powinny zainstalować również osoby, które nagrywają podcasty i zamierzają uatrakcyjnić swoje materiały. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by za sprawą tej aplikacji zachować anonimowość w trakcie przeprowadzania rozmów z innymi użytkownikami za pośrednictwem sieci.

Wiele rozmaitych głosów do wyboru

Jak już wspomniano, efekt zmiany głosu w Voxal Voice Changer nakładany jest w czasie rzeczywistym, ale program umożliwia także stosowanie go w istniejących już plikach. Niezależnie od wybranej opcji możemy brzmieć jak chłopiec, dziewczynka, robot, kosmita i nie tylko. Oprócz tego aplikacja pozwala na tworzenie nowych, niestandardowych efektów głosu.

Nie wpływa na wydajność

Voxal Voice Changer charakteryzuje się niskim zużyciem zasobów komputera (brak spadku wydajności w grach), więc z powodzeniem zadziała także na starszych komputerach. Na uwagę zasługuje również bardzo czytelny, prosty w obsłudze interfejs, dzięki któremu z obsługą aplikacji poradzą sobie także mniej doświadczeni odbiorcy.

Najważniejsze cechy:

  • prosta w obsłudze aplikacja do zmiany głosu
  • umożliwia modyfikowanie głosu w czasie rzeczywistym
  • pozwala zmieniać głos także w nagranych już plikach
  • głosy chłopca, dziewczynki, robota, kosmity i wielu, wielu innych
  • niskie wymagania sprzętowe

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!