Voxelized

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Po tym, jak Minecraft zdobył ogromną popularność, pojawiło się wiele klonów tej gry, opartych na prostym pomyśle wznoszenia różnorakich budowli niejako z klocków. Jedne są lepsze, drugie skromniejsze, jednak chociaż projekt Voxelized należy do tej drugiej grupy, ma jeszcze szanse na rozwój, a to z uwagi na otwarcie się producenta na pomoc fanów tego typu produkcji. Obiecuje rozwijać dzieło w zgodzie z ich uwagami.

Tytuł sprzedawany był wcześniej za niewielkie pieniądze, a obecnie jest już w pełni darmowy, z dostępem do wszystkich najważniejszych plików, jeśli któryś ze zdolnych domorosłych programistów chciałby się przyczynić do jego ewolucji. Rozgrywka do odkrywczych nie należy, ale tego nie wymagamy. Z zestawu dostępnych materiałów możemy wznosić konstrukcje, które będą prezentowały się jak zrobione z pudełek.

Z uwagi na niskie wymagania sprzętowe, Voxelized będzie okazją do zakosztowania rozgrywki podobnej do tej z Minecrafta, kiedy pierwowzór po prostu odmawia graczowi uruchomienia się na starszej konfiguracji PC. Wielki hit, chociaż oszczędny graficznie, ma jednak swoje znaczne potrzeby. Tutaj, z uwagi na stały rozwój projektu oraz dopiero nadchodzące opcje, potrzeba zdecydowanie mniej mocy przerobowej, by się pobawić.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Dwurdzeniowy procesor 1.5 GHz
  • 2 GB RAM
  • Karta graficzna 512 MB

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!