r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Voxelus 0.2.4

Strona główna Mac Programowanie Tworzenie gier
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Voxelus to platforma do tworzenia i oglądania wirtualnych światów. W zestawie znajduje się bardzo łatwy w obsłudze program do tworzenia trójwymiarowego, interaktywnego otoczenia, przeznaczonego do oglądania na goglach wirtualnej rzeczywistości i umieszczania w grach dla nich przeznaczonych, a także odtwarzacze dla różnych modeli gogli.

Wraz z darmowym narzędziem do projektowania użytkownik dostaje dostęp do wciąż rosnącej biblioteki darmowych obiektów i elementów do wykorzystania w swoich wirtualnych przestrzeniach. Świat konstruuje się z dostępnych obiektów, można także wybrać dla niego naturalne otoczenie, ustawić oświetlenie, a w odpowiednich miejscach wyznaczyć akcje (na przykład zakończenie gry, gdy gracz stanie w odpowiednim miejscu).

Zbudowane z pomocą Voxelusa przestrzenie i gry można oglądać na goglach Oculus Rift i Samsung VR za pomocą Voxelus Viewera, w drodze jest obsługa Google Cardboard. W gry sieciowe można grać nawet w 8 osób.

Aby korzystać z programu, należy założyć konto na platformie Voxelus, co można zrobić z poziomu programu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Voxelus chce być jak YouTube dla gogli VR, ale z kryptowalutą

1
16.10.2015  •  Anna Rymsza

Volexus, zupełnie nowa platforma wspomagająca tworzenie materiałów do wyświetlania na goglach wirtualnej rzeczywistości, ma ambitne plany. Już tworzy oprogramowanie, dzięki któremu każdy może zbudować swój wirtualny świat, a przyszłym roku chce uruchomić sklep, w którym będzie można płacić jedynie cyfrową walutą – voxelami. Platforma Voxelus zadebiutowała raptem 3 tygodnie temu podczas Oculus Connect, a jej oprogramowanie do tworzenia światów dla gogli wirtualnej rzeczywistości, wciąż w fazie beta, zostało pobrane 20 tysięcy razy. To bardzo dużo, jeśli weźmiemy pod uwagę, że by z niego w…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.