r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Voyage Puzzle

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Voyage Puzzle to ciekawa i niezwykle wciągająca gra logiczna utrzymana w klimacie podróży i przygody.

Twórcy postanowili zafundować ponad kilkadziesiąt plansz dobrej zabawy przeplatając je co jakiś czas krótką minigrą przedstawiającą najbardziej rozpoznawane i specyficzne miejsca oraz budowle z danego regionu świata.

Rozgrywka w głównej mierze polega na łączeniu względem siebie kolorowych piłek uwzględniając starą i niezmienną zasadę budowania jak najdłuższych ciągów z przedmiotów w tym samym kolorze. W trakcie gry trzeba będzie często tworzyć je kilkukrotnie w tym samym miejscu, gdyż niektóre pola na planszy będą wymagały wielokrotnego odblokowania. Ułożenie co najmniej trzech takich samych elementów obok siebie skutkuje ich zniknięciem i zarobieniem dodatkowych punktów. W zależności od tego, który kolor likwidujemy, dopełniamy fiolki ze specjalnymi pomocami pozwalającymi na szybsze ukończenie układu.

Pomimo łatwych i prostych w opanowaniu zasad, nasza spostrzegawczość i koncentracja zostaną momentami poddane niełatwym próbom. Dodatkowym utrudnieniem w grze jest ciągle upływający czas oraz nienaturalne ułożenie planszy gry, co sprawia że na całą rozgrywkę patrzymy pod zmienionym kątem.

Gra jest dopracowana w szczegółach, a jej oprawa audiowizualna stoi na przyzwoitym poziomie. Voyage Puzzle może stanowić ciekawą propozycję zarówno dla młodszych jak i starszych graczy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  38 #3 30.12.2014 21:49

@Radek68: A wg mnie dzięki tak małej ilości czasu gra jest ciekawsza, No ale to z kolei moja opinia :)

up123   2 #2 03.09.2012 18:41

Bardzo fajna . :-) Polecam .. !

Radek68   21 #1 01.09.2012 20:54

Niestety dobra gra została zepsuta przez zbyt szybko upływający czas... Zamiast dobrej zabawy mamy nic nie wartą gierkę. IMHO oczywiście.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.