reklama

Voyage Puzzle na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Voyage Puzzle - ciekawą i niezwykle wciągającą grę logiczną utrzymaną w klimacie podróży i przygody.

Twórcy postanowili zafundować ponad kilkadziesiąt plansz dobrej zabawy przeplatając je co jakiś czas krótką minigrą przedstawiającą najbardziej rozpoznawane i specyficzne miejsca oraz budowle z danego regionu świata.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

Rozgrywka w głównej mierze polega na łączeniu względem siebie kolorowych piłek uwzględniając starą i niezmienną zasadę budowania jak najdłuższych ciągów z przedmiotów w tym samym kolorze. W trakcie gry trzeba będzie często tworzyć je kilkukrotnie w tym samym miejscu, gdyż niektóre pola na planszy będą wymagały wielokrotnego odblokowania. Ułożenie co najmniej trzech takich samych elementów obok siebie skutkuje ich zniknięciem i zarobieniem dodatkowych punktów. W zależności od tego, który kolor likwidujemy, dopełniamy fiolki ze specjalnymi pomocami pozwalającymi na szybsze ukończenie układu.

Pomimo łatwych i prostych w opanowaniu zasad, nasza spostrzegawczość i koncentracja zostaną momentami poddane niełatwym próbom. Dodatkowym utrudnieniem w grze jest ciągle upływający czas oraz nienaturalne ułożenie planszy gry, co sprawia że na całą rozgrywkę patrzymy pod zmienionym kątem.

Gra jest dopracowana w szczegółach, a jej oprawa audiowizualna stoi na przyzwoitym poziomie. Voyage Puzzle może stanowić ciekawą propozycję zarówno dla młodszych jak i starszych graczy.

Grę Voyage Puzzle można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Logiczne.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzję Darksiders II, gdzie wcielamy się w samego Śmierć, a także zapowiedzi kolejnej odsłony serii Splinter Cell, czyli Blacklist oraz odchodzącego nieco od bycia symulatorem wyścigowym Forza Horizon.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama