r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Vue 8 Pioneer za darmo!

Strona główna Aktualności
Firma e-on software udostępniła kolejną wersję swojego flagowego produktu za darmo!

Vue 8 Pioneer to bezpłatny program umożliwiający generowanie niezwykle realistycznych krajobrazów. Program przeznaczony jest zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących użytkowników. Vue 8 Pioneer oferuje rozbudowany wachlarz funkcji i daje możliwość uzyskania profesjonalnych renderingów w rozdzielczości Full HD (1920x1080 pikseli). Jest przy tym prosty w obsłudze - został skonstruowany tak, aby użytkownik nie martwił się o perspektywę, oświetlenie czy cienie - całość realizowana jest poprzez wygodne kreatory efektów - np. generowania atmosfery.

Darmowa wersja Vue 8 Pioneer posiada niestety kilka ograniczeń: podczas renderowania grafiki dodawany jest znak wodny, program nie ma możliwości importowania z zewnętrznych źródeł dodatkowych modeli, a licencja zezwala jedynie na użytek niekomercyjny. Program można jednak rozszerzyć o wiele dodatkowych, płatnych modułów, których nabycie (za min. 100 USD) umożliwia usunięcie znaku wodnego. Dodatkowo logując się na stronie my.cornucopia3d.com zyskujemy możliwość pobierania nowych materiałów do programu - w tym nowych zestawów światów. Warto jednak podkreślić, że nawet w podstawowej, bezpłatnej wersji program oferuje bardzo duże możliwości dla osób stawiających pierwsze kroki w grafice 3D. Opis nowości dostępny jest na stronie producenta.

Program Vue Pioneer 8 można pobrać z vortalu w wersjach dla Windows i Mac OS X

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.