VueMinder 2020.07 Lite

Strona główna Windows Akcesoria Kalendarze
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

VueMinder Lite to darmowa aplikacja, będąca ciekawym połączeniem kalendarza i terminarza.

Program oferuje 2 tryby wyświetlania - pełny oraz mini. Pierwszy z nich umożliwia umieszczenie na pulpicie pełnego kalendarza, który zarządzany może być bez konieczności uruchamiania głównego okna programu. Drugi z kolei, minimalistyczny, wyświetla jedynie kalendarz, podobny do tego, który oferowany jest przez inne aplikacje tego typu. W obu przypadkach użytkownik może dowolnie zmieniać położenie i rozmiar kalendarza, a także poziom jego przeźroczystości.

VueMinder dysponuje funkcjami kalendarza i terminarza, które przypomną użytkownikowi o zaplanowanych zadaniach. Aplikacja wykorzystywana może być jako narzędzie do zarządzania wydarzeniami, spotkaniami itp. Dodawane do kalendarza wpisy poza takimi informacjami jak data rozpoczęcia i zakończenia wydarzenia, lokalizacji, kategorii i priorytecie zawierać mogą również dodatkowo różnego rodzaju załączniki w postaci np. plików graficznych, dźwiękowych itp. Kolejną zaletą programu jest duża liczba możliwych wariantów przypomnień. Poza standardowymi "dymkami" VueMinder pozwala także na alerty o zbliżających się zdarzeniach w postaci wiadomości e-mail lub SMS. Możliwa jest także automatyczna synchronizacja z Kalendarzem Google oraz współdzielenie kalendarzy z innymi osobami.

Wersja bezpłatna programu posiada znaczne ograniczenia w stosunku do edycji płatnych (Pro i Ultimate), jednak oferowana przez niego funkcjonalność nie odbiega w żaden sposób od innych rozwiązań tego typu. Dużym atutem VueMindera jest przejrzysty i dopracowany w najdrobniejszych szczegółach interfejs graficzny oraz możliwość wyświetlania kalendarza bezpośrednio na pulpicie systemu Windows.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prosty i wygodny interfejs, wyświetlanie alarmów, wygodne przełączanie trybów, wczytywanie list świąt, lista przypomnień, wyszukiwarka
brak (ale dużo mniej funkcji względem wersji pro)
ocena użytkownika
07.11.2015 11:44 • Recenzja do wersji 11.3.0 Lite

Dobry program łączący kalendarz i terminarz. Program prosty w obsłudze. Plus za wyświetlanie alarmów, wygodne przełączanie między trybami oraz wczytywanie gotowych list świąt. Program oferuje definiowanie zadań z duża ilością informacji. Podobnie jak w aplikacji od Microsoftu możemy definiować zdarzenia jednodniowe lub okresowe.