Vuze Vuze 5.7.6.0

Strona główna Mac Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików P2P
Pobierz program

Vuze, dawniej Azureus, to bardzo rozbudowany klient sieci BitTorrent z możliwością pobierania plików na podstawie kanałów RSS, wyszukiwania w programie oraz odtwarzania materiałów podczas pobierania.

W polach wyszukiwania w Vuze można wybierać słowa kluczowe, które są powiązane z poszukiwanym materiałem, oraz takie, które mają być wykluczone z wyszukiwania. To jedna z najlepszych wyszukiwarek w sieci BitTorrent. Ponadto można pobierać materiały na podstawie kanałów RSS automatycznie.

Vuze pozwala odtwarzać materiały, a płatna wersja programu umożliwia oglądanie jeszcze w czasie pobierania, bez czekania na zakończenie transferu, w jakości Full HD (1080p). Co ciekawe, program pozwala także konwertować filmy na potrzeby różnych urządzeń, jak tablety czy konsole. Ponadto pozwala łączyć się bezprzewodowo z różnego typu odbiornikami, na których można oglądać filmy. Co ważne, nie potrzeba do tego żadnej specjalistycznej wiedzy.

Pobieraniem można sterować zdalnie z pomocą przeglądarki lub aplikacji mobilnej. Vuze daje także dostęp do sporej biblioteki darmowych materiałów

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!