reklama

Vuze 4.6 z Play Now i szybszym pobieraniem

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Po pół roku prac wydana została kolejna wersja popularnego klienta sieci BitTorrent i nie tylko, Vuze, znanego dawniej jako Azureus.

W tym wydaniu do Vuze wprowadzona została zupełnie nowa funkcja Play Now, czyli zielony przycisk, który pojawia się po zaznaczeniu dowolnego pobieranego właśnie pliku wideo. Po kliknięciu w przycisk plik zostaje przeanalizowany, określony zostaje bitrate filmu i prędkość pobierania. Dzięki temu odtwarzanie filmu możliwe jest często na długo przed końcem pobierania. Pobieranie plików w tej wersji programu zostało zoptymalizowane, a komunikacja z siecią BitTorrent znacznie przyśpieszona, w tym również obsługa protokołu μTP. W efekcie z użyciem Vuze można osiągnąć lepsze transfery, co doskonale uzupełnia funkcję Play Now. Ostatnią zmianą wprowadzoną w tej wersji programu jest nowy pasek boczny. Ta część interfejsu została zaprojektowana od nowa, aby użytkownik miał łatwy dostęp do często używanych poleceń, podczas gdy nieużywane przyciski zostają ukryte.

Azureus Vuze 4.6 można pobrać z naszego vortalu. Program dostępny jest dla systemów Windows, Linux i Mac OS X.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało