Vuze Leap Vuze Leap 1.1

Strona główna Mac Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików P2P
Pobi​erz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Vuze Leap to uproszczona wersja popularnego klienta sieci BitTorrent, z wbudowaną wyszukiwarką i możliwością włączenia odtwarzacza.

W przeciwieństwie do „pełnego” Vuze, Vuze Leap jest klientem lekkim i szybkim. Wbudowana wyszukiwarka pozwala znajdować odnośniki do torrentów w różnych kategoriach, skąd można od razu przejść do pobierania całej zawartości lub tylko wybranych plików. Można też załadować plik .torrent.

W ustawieniach programu można zdefiniować ograniczenia prędkości przesyłania danych, zablokować ruch poza VPN-em, ustawić program jako domyślny do pobierania torrentów i włączyć automatyczny start z systemem.

W części poświęconej odtwarzaniu można przejrzeć pobrane pliki i od razu uruchomić odtwarzanie w domyślnym dla typu pliku programie na Macu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!