Vuze Remote Vuze Remote 2.6.1

Strona główna Android Akcesoria Wymiana plików i sieci P2P
Pobierz program
lub zeskanuj:

Vuze Remote to aplikacja na smartfony i tablety z Androidem, służąca do zarządzania desktopowym klientem Vuze. To swego rodzaju pilot, który zmieni nasze urządzenie mobilne w narzędzie do obsługi programu Vuze na komputerze lub laptopie.

Aby korzystać z aplikacji, najpierw należy ją sparować z klientem Vuze na komputerze. Twórcy programu przygotowali poradnik konfiguracji aplikacji androidowej, aby płynnie współpracowała z usługą na systemie desktopowym. Jest on dostępny tutaj.

Jakie możliwości oferuje aplikacja Vuze Remote? Po pierwsze, za jej pomocą możemy wyszukiwać interesujące nas pliki torrent na smartfonie lub tablecie, dodając je do kolejki pobierania w programie na komputerze. Pobieranymi plikami możemy zarządzać, np. wstrzymać lub ponowić pobieranie, a także ustalać parametry szybkości ściągania oraz uploadu danych. Możemy również nadawać pobieranym plikom priorytet w kolejce ściągania. W aplikacji możemy również stworzyć konto Vuze, ułatwiając sobie logowanie do usługi na różnych urządzeniach, nie tylko mobilnych, ale także na komputerach. Ponadto, program oferuje wyszukiwarkę plików, a wyniki wyszukiwania możemy filtrować na wiele różnych sposobów, np. w oparciu o informację o szacowanym pozostałym czasie pobierania plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!