r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Vuze Remote 2.6.1

Strona główna Android Akcesoria Wymiana plików i sieci P2P

Vuze Remote to aplikacja na smartfony i tablety z Androidem, służąca do zarządzania desktopowym klientem Vuze. To swego rodzaju pilot, który zmieni nasze urządzenie mobilne w narzędzie do obsługi programu Vuze na komputerze lub laptopie.

Aby korzystać z aplikacji, najpierw należy ją sparować z klientem Vuze na komputerze. Twórcy programu przygotowali poradnik konfiguracji aplikacji androidowej, aby płynnie współpracowała z usługą na systemie desktopowym. Jest on dostępny tutaj.

r   e   k   l   a   m   a

Jakie możliwości oferuje aplikacja Vuze Remote? Po pierwsze, za jej pomocą możemy wyszukiwać interesujące nas pliki torrent na smartfonie lub tablecie, dodając je do kolejki pobierania w programie na komputerze. Pobieranymi plikami możemy zarządzać, np. wstrzymać lub ponowić pobieranie, a także ustalać parametry szybkości ściągania oraz uploadu danych. Możemy również nadawać pobieranym plikom priorytet w kolejce ściągania. W aplikacji możemy również stworzyć konto Vuze, ułatwiając sobie logowanie do usługi na różnych urządzeniach, nie tylko mobilnych, ale także na komputerach. Ponadto, program oferuje wyszukiwarkę plików, a wyniki wyszukiwania możemy filtrować na wiele różnych sposobów, np. w oparciu o informację o szacowanym pozostałym czasie pobierania plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.