r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Vysor 1.8.3

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek

Vysor to ciekawe narzędzie, które rozpowszechniane jest jako rozszerzenie dla przeglądarki Google Chrome i umożliwia użytkownikowi wyświetlenie zawartości ekranu smartfona z Androidem bezpośrednio na ekranie komputera.

Galeria programu

Dodatkowo poza wspomnianą wcześniej opcją streamingu obrazu ten z pozoru niewielki program posiada także o wiele bardziej przydatną funkcję sterowania urządzeniem za pośrednictwem klawiatury i myszki komputerowej. Korzystając z Vysor możliwe staje się m.in. wygodne tworzenie zrzutów ekranowych smartfona, ale również sprawne odpisywanie na SMS-y, wiadomości e-mail itp. Zastosowań tego rozszerzenia może być wiele, ograniczać je może tylko pomysłowość użytkownika.

Co ciekawe, Vysor pozwala na udostępnienie podglądu ekranu naszego samrtfona/tabletu dowolnemu komputerowi połączonemu z Internetem. Odbywa się to za pośrednictwem specjalnych linków dostępnych z poziomu programu.

Do poprawnego działania narzędzia wymagane jest połączenie smartfonu z komputerem za pośrednictwem kabla USB, a także instalacja sterowników ADB. Na urządzeniu mobilnym musimy także uruchomić odpowiednią aplikację, która zainstalowana zostanie automatycznie po nawiązaniu pierwszego połączenia z programem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Paweł A.   7 #1 19.04.2017 12:12

Warto dodać, że w smartfonie musimy mieć włączone, debugowanie usb.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.