r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

W 6 lat sprzedało się 6 milionów gier z serii Wiedźmin, w Dzikim Gonie Geralt nauczy się skakać

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Studio CD Projekt RED obchodziło oto (nie)mały jubileusz. Minęło sześć lat od premiery pierwszego Wiedźmina na komputerach i z tej okazji postanowiono podzielić się z graczami garścią informacji na temat tego, jak przez ten czas radziły sobie gry z serii. Cyfrowy Geralt okazuje się spodobał się mocno, bo do tej pory łącznie w jego przygody zainwestowało przeszło 6 milionów osób. Dzieła CDP RED zebrały 273 nagrody.

Średnia ocen rośnie. Z 86 na 100 dla Wiedźmina przy rozgrywce na około 60 godzin, przez 88 dla Zabójców Królów i 55 godzinach, po ponad 100 godzin docenionych na? Cóż, twórcy oczywiście liczą na olbrzymi sukces Dzikiego Gonu. Gra w nieukończonej jeszcze formie prezentuje się fenomenalnie, a liczba linijek kodu wciąż rośnie... Do tego, choć biali nie potrafią skakać, Geralt w nowej grze wreszcie tę umiejętność opanuje.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.