reklama

W 6 lat sprzedało się 6 milionów gier z serii Wiedźmin, w Dzikim Gonie Geralt nauczy się skakać

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Studio CD Projekt RED obchodziło oto (nie)mały jubileusz. Minęło sześć lat od premiery pierwszego Wiedźmina na komputerach i z tej okazji postanowiono podzielić się z graczami garścią informacji na temat tego, jak przez ten czas radziły sobie gry z serii. Cyfrowy Geralt okazuje się spodobał się mocno, bo do tej pory łącznie w jego przygody zainwestowało przeszło 6 milionów osób. Dzieła CDP RED zebrały 273 nagrody.

Średnia ocen rośnie. Z 86 na 100 dla Wiedźmina przy rozgrywce na około 60 godzin, przez 88 dla Zabójców Królów i 55 godzinach, po ponad 100 godzin docenionych na? Cóż, twórcy oczywiście liczą na olbrzymi sukces Dzikiego Gonu. Gra w nieukończonej jeszcze formie prezentuje się fenomenalnie, a liczba linijek kodu wciąż rośnie... Do tego, choć biali nie potrafią skakać, Geralt w nowej grze wreszcie tę umiejętność opanuje.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić