r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

W Bad Piggies od twórców Angry Birds zostaniemy konstruktorami

Strona główna Aktualności

W szykowanym na 27 września kolejnym wielkim (chociaż przenośnym) dziele twórców Angry Birds, wbrew oczywistym oczekiwaniom nie porzucamy w ptaki świniami — projekt Bad Piggies to o dziwo bardziej logiczno zręcznościowa sprawa. Zamiast mierzyć z procy „dla odmiany” w dziuple czy inne gniazda sympatycznych upierzonych, pobawimy się w szalonych konstruktorów różnorakich maszyn, składanych z dostępnych części.

Prosiaki dostaną do przebycia szereg najeżonych przeszkodami plansz, które muszą przemierzyć z jednego ich końca na drugi, korzystając wyłącznie z tego, co sobie zmajstrują. Same niestety nie doczłapią się na miejsce, bowiem firma Rovio nie przewidziała jakoś, że wykreowanym przez nią postaciom kiedykolwiek potrzebne będą kończyny... Wciąż nie wiadomo, kiedy spodziewać się wersji PC gry, jak też jej odsłony dla Windows Phone — przypominamy, że z początku zadebiutują tylko edycje Mac, iOS oraz Androidowa tytułu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.