r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

W Chinach piracki Windows 7 na... dysku USB

Strona główna Aktualności

Chiny od dawna słyną z niezwykle wysokiego poziomu piractwa. Po raz kolejny przekonał się o tym Microsoft, którego najnowszy system operacyjny ukazał się w Państwie Środka w edycji 10-in-1 Ultimate Steve Ballmer Signature. Przestępcy wykazali się jednak dużo większą troską o wygodę przyszłego użytkownika niż firma z Redmond – udostępnili bowiem system na przenośnym dysku USB.

Jak podała chińska strona Tech.163, piracka wersja systemu Windows 7 dostępna jest do kupienia w mieście Shenzhen. Wiadomo, że edycja 10-in-1 Ultimate Steve Ballmer Signature to nielegalna kopia Windows 7 RTM Ultimate Steve Ballmer Signature, która była rozprowadzana przez Microsoft 22 października przy okazji premiery najnowszego systemu tej firmy.

Piracka kopia Windowsa 7 sprzedawana jest na przenośnym dysku USB firmy Netac (również nie jest to sprzęt oryginalny) w cenie, w przeliczeniu, około 40 złotych. Nic więc dziwnego, że sprzedaż systemu stworzonego przez Microsoft jest w Chinach wciąż na bardzo niskim poziomie. Władze Państwa Środka nie przywiązują bowiem zbyt dużej wagi do problemu piractwa, a legalne oprogramowanie nie ma szansy konkurować z dużo bardziej „atrakcyjnymi” ofertami lokalnych piratów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.