r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

W Erze laptop zamiast komórki

Strona główna Aktualności

Dotychczas w ofertach sieci komórkowych mogliśmy znaleźć telefony komórkowe oraz smartphone'y (palmtopy z funkcją komórki) wraz z usługami dostępu do Internetu, a także rozwiązania umożliwiające mobilny dostęp do Internetu np. karty do notebooków blueconnect czy iPlus.

Pojawiła się nowa ciekawa oferta dla osób, które poszukują kompleksowego rozwiązania, zarówno do domu lub biura jak również cechującego się pełną mobilnością. Era od wczoraj oferuje notebooki Fujitsu-Siemens Amilo Pro V3505 wraz z kartą blueconnect PCMCIA Huawei E620, która umożliwia transfer do 1,8 Mbit/s (karta obsługuje HSDPA, UMTS, EDGE i GPRS).

Komputer wyposażony jest w procesor Intel Core Duo T2250 1.73GHz, 512 MB RAM, 80 GB HDD SATA, ekran WXGA o przekątnej 15,4 cala, nagrywarkę DVD, bezprzewodową kartę sieciową 802.11 a/b/g i system operacyjny Windows XP Home PL.

Aby z oferty skorzystać należy podpisać umowę na okres 36 miesięcy. Koszt takiego zestawu to 1,22 zł, aktywacja to wydatek 61 zł. Miesięczny abonament wynosi 183 zł. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Kara za zerwanie umowy przed upływem 36 miesięcy wynosi 3,5 tys. złotych.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.