r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

W Fallout 4 będziemy mogli osiągnąć 275 poziom

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Zastosowany w Fallout 4 system rozwoju postaci pozwoli na rozwinięcie wszystkich zdolności. Po spędzeniu naprawdę wielu godzin w świecie gry i rozwinięciu każdego perka dobijemy do maksymalnego poziomu, czyli do 275.

W wywiadzie dla Offical Xbox Magazine jeden z pracowników Bethesdy przybliżył system rozwoju umiejętności w grze Fallout 4. Po uzyskaniu odpowiedniej ilość punktów doświadczenia nasza postać awansuje. Wówczas zdobędziemy punkt do wydania na rozwój danego perka. Natomiast same perki mają własne paski doświadczenia i rozwijamy je zupełnie osobno. Zastosowany system został określony jako perk-cepcja. Przy odpowiednio długiej grze, będziemy mogli rozwinąć maksymalnie każdego perka. Wówczas nasz postać osiągnie 275 poziom.

Na osiągnięcie 275 poziomu gracz będzie musiał poświęcić naprawdę sporo czasu. Możemy być tego pewni, że znajdą się osoby, które ten czas poświęcą i zdobędą maksymalny poziom. Przypominamy, że premiera Fallouta 4 przewidziana jest na listopad tego roku. Tytuł pojawi się na PC i konsolach nowej generacji (PS4 i Xbox One).

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.