r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

W The Discovery Project AMD nie chodzi tylko o tablety, ale przede wszystkim o innowacje

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Kiedy świat dowiedział się, że AMD ma zamiar wsadzać swoje nowe APU do tabletów, dostaliśmy wtedy tylko część prawdy, która w pełni została przedstawiona dopiero przy okazji CES 2014. Okazuje się, że The Discovery Project obejmuje szereg prototypów urządzeń, w tym te z ekranami dotykowymi właśnie czy niewielkich rozmiarów PC, a program ogólnie ma na celu pokazanie, jak nieszablonowo i innowacyjnie podchodzi do pewnych kwestii Sunnyvale. Powstał szereg referencyjnych projektów dla innych.

Pośród nich jest dawno wieszczony tablet z ekranem Full HD 11,6 cala, oferujący w obudowie o grubości zaledwie 10 milimetrów na tyle wydajne podzespoły, żeby dało się normalnie pracować z Windowsem 8.1. Służy on AMD w tej chwili głównie niemniej do opracowywania technologii DockPort, która umożliwi podłączenie do czterech urządzeń zewnętrznych do tabletu i zsynchronizowanie ich w ramach jednego połączenia. Celem starań inżynierów jest także to, by w przyszłości tablet wpięty w odpowiednią kołyskę błyskawicznie zamieniał nam się w pełnoprawny komputer. Przystawka GameCradle doda nam z kolei swoistego pada, żeby móc przeistoczyć sprzęt w przenośną konsolę.

r   e   k   l   a   m   a

AMD bawi się z komputerkami o niecodziennym wzornictwie z myślą o multimediach na ekranie telewizora, niekoniecznie najnowocześniejszego. W ten sposób chce wzbogacić rozrywkę nazwijmy to kanapową o obsługę głosową, a także ruchami, strumieniowanie gier oraz filmów na największy w domu odbiornik TV czy powiedzmy wideorozmowy.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.