r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

W Trybach Tajemnic

Strona główna Android Gry Przygodowe

Rodzima gra przygodowa ze sporą ilością zagadek i zabawy w odnajdywanie elementów. Fabuła przenosi nas do steampunkowego świata. Standardowo dla gier Artifex Mundi głównym bohaterem jest kobieta.

Galeria programu

Wspomniana fabułą jest niestety najsłabszym elementem gry. Bardzo szybko jej czar pryska, a zakończenie nie jest żadnym zaskoczeniem. Na szczęście cała reszta wypada lepiej. W grze spotkamy sporą ilość oryginalnych zagadek, świetnie wkomponowanych w świat gry. Po drugie steampunkowe realia dały duże pole do popisu dla grafików i muzyków. Trzeba przyznać, że bardzo dobrze wykorzystali swoją szansą.

Do tej pory W Trybach Tajemnic pozostaje jedną z najładniejszych gier studia. Nowym elementem jest pomocnik, którym możemy się posłużyć w wybranych etapach gry. Szkoda, że ten motyw został wykorzystany bardzo powierzchownie. Po ukończeniu głównej linii fabularnej czeka na nas dodatkowa mini kampania oraz możliwość ponownego rozwiązywania każdej z zagadek. Wersja demo zawiera około 40% gry.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Polskie przygodówki na Androida, Windows i Linuksa dostępne za grosze

11
ROZRYWKA 26.05.2015 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Na Humble Bundle ponownie za grosze możemy stać się właścicielami interesujących produkcji. Tym razem oferowane są gry przygodowe stworzone przez polskie studio Artifex Mundi. Z tej promocji mogą skorzystać właściciele urządzeń mobilnych, a teraz także użytkownicy komputerów, w tym również tych z Linuksem. Produkcje tworzone przez Artifex Mundi najczęściej charakteryzują się ciekawą historią, a także masą łamigłówek do rozwiązania. Gry zdobyły uznanie wśród wielu graczy, co widać chociażby po wysokich ocenach w sklepu Google. Ceny gier Artifex Mundi często przekraczają 10 złotych, a więc…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.