W Trybach Tajemnic

Strona główna Android Gry Przygodowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Rodzima gra przygodowa ze sporą ilością zagadek i zabawy w odnajdywanie elementów. Fabuła przenosi nas do steampunkowego świata. Standardowo dla gier Artifex Mundi głównym bohaterem jest kobieta.

Wspomniana fabułą jest niestety najsłabszym elementem gry. Bardzo szybko jej czar pryska, a zakończenie nie jest żadnym zaskoczeniem. Na szczęście cała reszta wypada lepiej. W grze spotkamy sporą ilość oryginalnych zagadek, świetnie wkomponowanych w świat gry. Po drugie steampunkowe realia dały duże pole do popisu dla grafików i muzyków. Trzeba przyznać, że bardzo dobrze wykorzystali swoją szansą.

Do tej pory W Trybach Tajemnic pozostaje jedną z najładniejszych gier studia. Nowym elementem jest pomocnik, którym możemy się posłużyć w wybranych etapach gry. Szkoda, że ten motyw został wykorzystany bardzo powierzchownie. Po ukończeniu głównej linii fabularnej czeka na nas dodatkowa mini kampania oraz możliwość ponownego rozwiązywania każdej z zagadek. Wersja demo zawiera około 40% gry.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Polskie przygodówki na Androida, Windows i Linuksa dostępne za grosze

11
26.05.2015  •  Mateusz Budzeń

Na Humble Bundle ponownie za grosze możemy stać się właścicielami interesujących produkcji. Tym razem oferowane są gry przygodowe stworzone przez polskie studio Artifex Mundi. Z tej promocji mogą skorzystać właściciele urządzeń mobilnych, a teraz także użytkownicy komputerów, w tym również tych z Linuksem. Produkcje tworzone przez Artifex Mundi najczęściej charakteryzują się ciekawą historią, a także masą łamigłówek do rozwiązania. Gry zdobyły uznanie wśród wielu graczy, co widać chociażby po wysokich ocenach w sklepu Google. Ceny gier Artifex Mundi często przekraczają 10 złotych, a więc…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji