r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

W UFC od EA powalczymy również kobietami

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Electronic Arts kiedyś próbowało swych sił na polu gier MMA, z mizernym skutkiem, więc po bankructwie THQ z radością rzuciło się na licencję na nowe produkcje z uznanej serii UFC. Szykowane na wiosnę 2014 roku w jej ramach dzieło miało przyciągnąć fanów walk w oktagonie głównie faktem wykorzystania w nim przyszłościowej technologii Ignite firmy, ale będzie jeszcze ciekawiej dzięki wprowadzeniu do gry kobiet.

Swój udział w projekcie potwierdziły już Ronda Rousey i Meisha Tate, a dołączyć maja do nich dokładnie odtworzone cyfrowo postacie innych popularnych wojowniczek. Electronic Arts podkreśla, że przy dążeniu do stworzenia jak najbardziej realistycznej produkcji poświęconej brutalnemu sportowi nie wyobrażało sobie, by można było pominąć waleczną płeć piękną. W końcu nie tylko faceci się okładają ku uciesze tłumów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.