r   e   k   l   a   m   a
reklama

W aplikacji SkyCash można kupić bilety Polskich Linii Lotniczych LOT

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

W aplikacji SkyCash znajdziemy kolejną usługę. Poza biletami komunikacji miejskiej, kolejowymi, do Multikina i opłatami parkingowymi w aplikacji kupimy także bilety na połączenia Polskich Linii Lotniczych LOT. Z okazji rozpoczęcia współpracy firmy przygotowały oczywiście specjalne oferty dla podróżujących.

Bilety lotnicze można kupić w niemal identyczny sposób, jak kolejowe. Z ekranu głównego należy wybrać kafelek z logo LOT i wybrać połączenie. Zostaniemy przekierowani do listy, na której można wybrać dogodną godzinę i odpowiadającą nam klasę lotu, zależnie od przewożonego bagażu i dodatkowych usług. Opłatę można wnieść z konta przedpłaconego lub powiązanej z kontem SkyCash karty płatniczej.

W ramach oferty każdy, kto kupi bilet lotniczy od 27 grudnia 2017 do 10 stycznia 2018, będzie mógł skorzystać z rabatu 10% na połączenia realizowane od 15 lutego 2018 z Polski do Unii Europejskiej.

Aplikacja SkyCash jest dostępna dla Androida, iOS-a i Windows Mobile.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieAsus VivoBook Flip 14: laptop, który staje się tabletem