r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

W co ubrać swojego iPada? - recenzja Apple Smart Cover

Strona główna Aktualności

Po lekturze recenzji iPada 2 proponujemy kilka przemyśleń na temat oficjalnej nakładki chroniącej ekran urządzenia - Smart Cover.

Zwykle kupując notebooka prędzej czy później przyjdzie nam również rozejrzeć się za torbą, plecakiem lub pokrowcem umożliwiającym jego bezpieczne przenoszenie. Nie inaczej jest w przypadku tabletów, które z definicji przeznaczone są do zabierania w przeróżne miejsca i używania w najdziwniejszych sytuacjach. iPad 2 nie należy do wyjątków - i dla niego ochronne etui jest w zasadzie niezbędne. Można go wtedy wrzucić do torby, do plecaka, czy też od czasu do czasu po prostu potraktować bardziej "szorstko" bez większych obaw o stan obudowy i sprawność samego urządzenia. Skoro wiemy już, że coś jest potrzebne, czas zapytać - co wybrać? Możliwości jest wiele, ale zanim rozpoczniemy poszukiwania warto sprawdzić, co w kwestii etui na iPada oferuje sam Apple.

Zapraszamy do lektury artykułu Smart Cover - jak leży na nowym iPadzie?, w którym przyglądamy się zaletom i wadom nakładki zaprojektowanej przez Apple.

r   e   k   l   a   m   a

Polecamy także wcześniejsze materiały opublikowane w naszym labie, między innymi test biznesowego smartfona Nokia E7 z legendarnej serii Communicatorów oraz recenzje komputera All-in-One MSI WindTop AE2420 i urządzenia NETGEAR Push2TV.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.