r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

W czwartek IT Academic Day na Politechnice Poznańskiej

Strona główna Aktualności

Już w najbliższy czwartek, 10 listopada, odbędzie się kolejna edycja IT Academic Day na Politechnice Poznańskiej.

IT Academic Day to cykl konferencji na uczelniach technicznych w całej Polsce, organizowany przez koła naukowe studentów przy współpracy firmy Microsoft. Udział w IT Academic Day to doskonały sposób na zdobycie najbardziej aktualnej wiedzy dotyczącej programowania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft. Tematyka spotkań obejmuje również zagadnienia przeznaczone dla specjalistów IT i wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z technologiami Microsoftu.

Tegoroczna konferencja będzie już siódmym spotkaniem IT Academic Day w murach poznańskiej uczelni. W agendzie zaplanowano między innymi wystąpienie na temat tworzenia gier na Windows Phone, konkursu Imagine Cup czy zabezpieczania aplikacji chmurowych w Windows Azure oraz prowadzone przez pracowników Microsoftu prelekcje na temat kulis pracy w firmie.

r   e   k   l   a   m   a

Uczestnictwo w IT Academic Day jest bezpłatne, wymagana jest jedynie rejestracja na stronie konferencji. Wydarzeniu w Poznaniu towarzyszyć będzie rekrutacja osób zainteresowanych praktykami w firmie Microsoft w Redmond, USA. Portal dobreprogramy jest patronem medialnym spotkania.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.