W czwartek transmisja z wizyty Steve'a Ballmera w Polsce

Strona główna Aktualności

O autorze

Jak informowaliśmy już dwa tygodnie temu, w czwartek 23 kwietnia Polskę odwiedzi dyrektor wykonawczy (CEO) Microsoftu, Steve Ballmer.

Głównym punktem jednodniowej wizyty będzie spotkanie Ballmera z najaktywniejszymi przedstawicielami polskich społeczności IT. Miejscem spotkania będzie warszawski hotel Sheraton. Będzie to unikalna możliwość bezpośredniego zadania nawet najtrudniejszych pytań szefowi Microsoftu. Oprócz tego Steve Ballmer spotka się rownież z wicepremierem i Ministrem Gospodarki Waldemarem Pawlakiem. Odbędzie się także spotkanie z dziennikarzami i krótki briefing prasowy.

W spotkaniu Ballmera z członkami społeczności będzie można wziąć udział także wirtualnie dzięki transmisji organizowanej przez polski oddział Microsoftu i portal Onet.pl. Transmisja rozpocznie się 23 kwietnia o 10:15. Całe wydarzenie będzie także nagrywane i udostępnione później w formie webcastu.

Będzie to już piąta wizyta Ballmera w Polsce - ostatnio szef Microsoftu przyjechał do Warszawy w 2007 roku. Przypomnijmy, że w jej trakcie mieliśmy okazję uczestniczyć w kameralnym spotkaniu z przedstawicielami polskich społeczności internetowych gdzie udało nam się zadać szefowi Microsftu dwa pytania. Przebieg spotkania wraz z odpowiedziami Ballmera opisaliśmy w oddzielnym artykule.

© dobreprogramy