r   e   k   l   a   m   a
reklama

W grudniu zobaczymy Tomb Raidera na konsole kolejnej generacji, tylko czy nowego?

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Próba opowiedzenia na nowo historii Lary Croft w restarcie marki Tomb Raider udała się Square Enix całkiem nieźle, a zainteresowanie grą było na tyle duże (choć nie takie, jak zakładano), że rozpoczęto prace nad kontynuacją na konsole kolejnej generacji. Crystal Dynamics podkreśla, iż o fundusze nie musi się martwić, ale raczej budżetu projektu wydanego w początkach tego roku nie przebije. Być może jakiś mały fragment rozgrywki zobaczymy już w grudniu, ale niewykluczony jest też jeszcze zwykły skok na kasę.

Zamiast Tomb Raider: Reflections, jak prawdopodobnie nazywać się będzie część druga, doczekamy się bowiem może szybciej reedycji niedawnej gry z młodą Croftówną na Xboksa One i PlayStation 4. Włoski Amazon przez chwilę pozwalał składać zamówienia na zestaw Tomb Raider: Definite Edition na systemy next-gen, z wszelkim DLC wydanym do tej pory i albumem z grafikami, wskazując datę premiery paczki na 24 stycznia. Produkt wycofano z oferty, ale nie przed rozniesieniem się wieści.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii