r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

W grudniu zobaczymy Tomb Raidera na konsole kolejnej generacji, tylko czy nowego?

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Próba opowiedzenia na nowo historii Lary Croft w restarcie marki Tomb Raider udała się Square Enix całkiem nieźle, a zainteresowanie grą było na tyle duże (choć nie takie, jak zakładano), że rozpoczęto prace nad kontynuacją na konsole kolejnej generacji. Crystal Dynamics podkreśla, iż o fundusze nie musi się martwić, ale raczej budżetu projektu wydanego w początkach tego roku nie przebije. Być może jakiś mały fragment rozgrywki zobaczymy już w grudniu, ale niewykluczony jest też jeszcze zwykły skok na kasę.

Zamiast Tomb Raider: Reflections, jak prawdopodobnie nazywać się będzie część druga, doczekamy się bowiem może szybciej reedycji niedawnej gry z młodą Croftówną na Xboksa One i PlayStation 4. Włoski Amazon przez chwilę pozwalał składać zamówienia na zestaw Tomb Raider: Definite Edition na systemy next-gen, z wszelkim DLC wydanym do tej pory i albumem z grafikami, wskazując datę premiery paczki na 24 stycznia. Produkt wycofano z oferty, ale nie przed rozniesieniem się wieści.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.