r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

W końcu jest beta Skype dla Windows Phone

Strona główna Aktualności

W końcu pojawił się Skype dla Windows Phone. Na razie aplikacja ma status testowej, stabilna wersja komunikatora dla telefonów z systemem Microsoftu pojawi się w kwietniu.

Beta Skype dla Windows Phone pozwala na wykonywanie połączeń audio i wideo ze znajomymi z wykorzystaniem Wi-Fi, 4G i 3G, oraz na dzwonienie na telefony stacjonarne i komórkowe. Microsoft zatwierdził dla Skype całkiem długą listę modeli telefonów z systemem Windows Phone, w tym oczywiście Nokie Lumia 710 i Lumia 800, ale również HTC Titan, HTC Radar, Samsung Focus S czy Samsung Focus Flash, koniecznie z systemem Windows Phone 7.5. Wersja testowa programu dostępna jest jedynie po angielsku. Najciekawszą cechą Skype dla Windows Phone jest jednak jego nowy interfejs, który został zbudowany według wytycznych Metro.

Aplikację można pobrać z Windows Phone Marketplace, tam też znajdują się zrzuty ekranu z aplikacji. Na zrzutach warto zwrócić uwagę na estetyczne połączenie charakterystycznego dla Skype błękitu z kafelkami metro i ikonami Windows Phone. Więcej o aplikacji można przeczytać na blogu Skype.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.