r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

W listopadzie plaże w GTA V zaludnią się bogatszymi graczami, edytor rozgrywek online jeszcze tej jesieni

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Rockstar obiecywał zrekompensować graczom początkowe problemy z trybem online w Grand Theft Auto V, zapowiadając pół miliona dolarów wirtualnej gotówki dla każdego, kto w październiku pobawił się po sieci, ale do końca miesiąca się z tym może nie wyrobić. W tym tygodniu czekają nas jeszcze poprawki do gry i dopiero potem zaczną być realizowane przelewy na konta. W listopadzie też twórcy wypuszczą bezpłatne Beach Bum Pack, aby skłonić nas do aktywnego spędzania czasu na plażach.

Aktualizacja przyniesie zestaw adekwatnych do środowiska nadmorskiego pojazdów, kilka nowych broni (dostępnych też w trybie fabularnym), a także świeży powiew w temacie tatuaży, ubiorów czy fryzur. Do tego oczywiście dojdzie pokaźny pakiet świeżych misji do rozegrania ze znajomymi. Tej jesieni jeszcze również mamy dostać edytor dla gry, z początku skupiający się na umożliwieniu gangsterom przygotowania własnych wyzwań w ramach kilku oferowanych już trybów zabawy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.