reklama

W listopadzie plaże w GTA V zaludnią się bogatszymi graczami, edytor rozgrywek online jeszcze tej jesieni

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Rockstar obiecywał zrekompensować graczom początkowe problemy z trybem online w Grand Theft Auto V, zapowiadając pół miliona dolarów wirtualnej gotówki dla każdego, kto w październiku pobawił się po sieci, ale do końca miesiąca się z tym może nie wyrobić. W tym tygodniu czekają nas jeszcze poprawki do gry i dopiero potem zaczną być realizowane przelewy na konta. W listopadzie też twórcy wypuszczą bezpłatne Beach Bum Pack, aby skłonić nas do aktywnego spędzania czasu na plażach.

Aktualizacja przyniesie zestaw adekwatnych do środowiska nadmorskiego pojazdów, kilka nowych broni (dostępnych też w trybie fabularnym), a także świeży powiew w temacie tatuaży, ubiorów czy fryzur. Do tego oczywiście dojdzie pokaźny pakiet świeżych misji do rozegrania ze znajomymi. Tej jesieni jeszcze również mamy dostać edytor dla gry, z początku skupiający się na umożliwieniu gangsterom przygotowania własnych wyzwań w ramach kilku oferowanych już trybów zabawy.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama