r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

W listopadzie w PlayStation Plus drugi sezon The Walking Dead i Magicka 2

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Mamy początek nowego miesiąca, więc zmienia się oferta gier dostępnych do natychmiastowego pobrania, jeżeli ktoś opłaca abonament PlayStation Plus na konsolach Sony. Jak zwykle w ofercie pojawiło się kilka tytułów podzielonych na poszczególne generacje sprzętów. Jest coś na PS3, PS4 oraz przenośną Vitę, bo jedna stała opłata obejmuje przypomnijmy wszystkie sprzęty przypisane do danego konta.

Głównym listopadowym daniem jest cały drugi sezon przygodówki The Walking Dead w wydaniu na PlayStation 4, a na dokładkę dostajemy zręcznościowe Magicka 2 plus RPG Dragon Fin Soup, również w wersjach na PS3 i Vitę. Do tego dochodzi stary, ale jary Mass Effect 2 na konsolę starej już generacji, poprawiony w zasadzie nieśmiertelnym Beyond Good and Evil. W biegu pogracie także w korzystające z kamerki Vity inviZimals.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.