reklama

W listopadzie w PlayStation Plus drugi sezon The Walking Dead i Magicka 2

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Mamy początek nowego miesiąca, więc zmienia się oferta gier dostępnych do natychmiastowego pobrania, jeżeli ktoś opłaca abonament PlayStation Plus na konsolach Sony. Jak zwykle w ofercie pojawiło się kilka tytułów podzielonych na poszczególne generacje sprzętów. Jest coś na PS3, PS4 oraz przenośną Vitę, bo jedna stała opłata obejmuje przypomnijmy wszystkie sprzęty przypisane do danego konta.

Głównym listopadowym daniem jest cały drugi sezon przygodówki The Walking Dead w wydaniu na PlayStation 4, a na dokładkę dostajemy zręcznościowe Magicka 2 plus RPG Dragon Fin Soup, również w wersjach na PS3 i Vitę. Do tego dochodzi stary, ale jary Mass Effect 2 na konsolę starej już generacji, poprawiony w zasadzie nieśmiertelnym Beyond Good and Evil. W biegu pogracie także w korzystające z kamerki Vity inviZimals.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama