r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

W oczekiwaniu na Half-Life 3 można już próbować grać w pierwowzór na zegarku

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Gra Half-Life od Valve uznawana jest przez wielu za kultową i na stałe już wpisała się w kanon obowiązkowych strzelanek FPP. Lata mijają, a mitycznej trzeciej części serii ani widu, ani słychu, nic dziwnego więc, że fani nowych technologii wracają do klasycznego pierwowzoru, ale próbując uruchomić go na nowoczesnych urządzeniach przenośnych. Jednemu z nich udało się zagrać w dawny hit na zegarku z systemem Android Wear.

Z ciekawości, pewien programista spróbował użyć aplikacji SDLash3D do wcielenia się ponownie w zminiaturyzowanego Gordona Freemana i dzięki emulacji GoldSource, czyli silnika używanego w starszych grach firmy, pobiegać nim na zegarku. O dziwo, wstęp do zabawy odgrywany jest całkiem płynnie, dopiero po chwili łapiąc zadyszkę, jednak ostatecznie gra się niemniej zawiesza. Pewnie dałoby się nad tym popracować, lecz jaki jest sens zabawy w pamiętny projekt FPP na ekranikach o przekątnej niecałych 2 cali?

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.