r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

W październiku Uplay w wersji 4.0 na PC, system pojawi się też na Xboksie One i PlayStation 4

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Ubisoft szykuje się do aktualizacji platformy Uplay, z której od jakiegoś czasu korzystają gry producenta. Wzbogacona o wiele przydatnych funkcji wersja 4.0 systemu na komputerach pojawić się ma w październiku. Przy okazji tej informacji potwierdzono też, że nowe konsole, czyli Xbox One i PlayStation 4, wchodzące na rynek w listopadzie, również dostaną obsługę Uplay. Korzystać mają z niego wielkie hity, między innymi Assassin's Creed IV: Black Flag, Watch Dogs, Just Dance 2014 czy wyścigi The Crew.

Firma wiele szczegółów trzyma jeszcze w tajemnicy, ale potwierdzono już integrację z serwisem twitch.tv, żeby łatwiej można było dzielić się materiałami wideo z gier, a także ulepszony menedżer pobierania, umożliwiający automatyczną aktualizację posiadanych w bibliotece tytułów. Do tego dojdzie na pewno szybki wgląd w to, co akurat w danym momencie robią nasi przyjaciele z listy kontaktów, by przykładowo błyskawicznie móc zaprosić ich na wspólną partyjkę.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.