reklama

W październiku Uplay w wersji 4.0 na PC, system pojawi się też na Xboksie One i PlayStation 4

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Ubisoft szykuje się do aktualizacji platformy Uplay, z której od jakiegoś czasu korzystają gry producenta. Wzbogacona o wiele przydatnych funkcji wersja 4.0 systemu na komputerach pojawić się ma w październiku. Przy okazji tej informacji potwierdzono też, że nowe konsole, czyli Xbox One i PlayStation 4, wchodzące na rynek w listopadzie, również dostaną obsługę Uplay. Korzystać mają z niego wielkie hity, między innymi Assassin's Creed IV: Black Flag, Watch Dogs, Just Dance 2014 czy wyścigi The Crew.

Firma wiele szczegółów trzyma jeszcze w tajemnicy, ale potwierdzono już integrację z serwisem twitch.tv, żeby łatwiej można było dzielić się materiałami wideo z gier, a także ulepszony menedżer pobierania, umożliwiający automatyczną aktualizację posiadanych w bibliotece tytułów. Do tego dojdzie na pewno szybki wgląd w to, co akurat w danym momencie robią nasi przyjaciele z listy kontaktów, by przykładowo błyskawicznie móc zaprosić ich na wspólną partyjkę.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama