r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WARTA Mobile 1.4.0

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców

WARTA Mobile to oficjalna aplikacja firmy ubezpieczeniowej Warta. Program pozwala zgłosić szkodę (np. stłuczkę lub wypadek samochodowy) przez internet i załatwić wszystkie formalności przez smartfon.

Galeria programu

Program bardzo ułatwia klientom firmy Warta załatwianie wszelkich formalności związanych z doznaną szkodą. Za pomocą aplikacji można przesłać wszelkie niezbędne dokumenty, umożliwić rzeczoznawcy przeprowadzenie oględzin za pośrednictwem smartfonu lub nawiązać kontakt z likwidatorem szkody. Cały proces związany z ubezpieczeniem przedstawiony jest w prosty sposób, a kolejne etapy opisano w prosty i przejrzysty sposób. Ponadto, aplikacja wysyła powiadomienia informujące o nadaniu biegu kolejnemu etapowi założonej przez nas sprawy.

Aby rozpocząć korzystanie z programu, należy posiadać konto firmowe Warta i zarejestrować się podanymi wcześniej danymi w aplikacji mobilnej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.