r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WARTA Mobile 1.4.1

Strona główna iOS Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców

WARTA Mobile to aplikacja przygotowana przez firmę ubezpieczeniową Warta, pozwalająca załatwić za pomocą smartfonu wszelkie formalności związane ze zgłoszeniem i likwidacji szkody.

Dużym atutem programu jest jego wszechstronność, która pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu na formalności. Aplikacja umożliwia zeskanowanie i wysłanie online dokumentów do ubezpieczyciela. Za jej pomocą umożliwimy rzeczoznawcy dokonanie analizy w czasie rzeczywistym, uruchamiając moduł wideo dostępny w aplikacji. WARTA Mobile pozwala też prowadzić korespondencję z likwidatorem szkody za pomocą modułu wiadomości.

Aplikacja w prosty i czytelny sposób prezentuje proces załatwiania danej sprawy, dobrze podkreślając każdy jej etap. Dodatkowo, program informuje za pomocą powiadomienia, gdy w złożonej przez użytkownika sprawie wprowadzono zmiany.

Aplikacja obsługuje TouchID, współpracuje też z kalendarzem w urządzeniu - za jej pomocą można stworzyć przypomnienie o dacie oględzin szkody, np. auta po stłuczce.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.