WCK Apple 2007: Rewolucja filfotomuzajnerów

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Apple zaprasza wszystkich polskich twórców filmowych i wideo oraz muzyków, DJ-ów i kompozytorów na Warsztaty Cyfrowej Kreacji Apple 2007: Rewolucja filfotomuzajnerów.

Podczas warsztatów zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania Apple dla twórców. Final Cut Studio 2, Adobe Creative Studio 3 oraz najnowsze komputery Apple, w tym ośmiordzeniowe Maki Pro do profesjonalnych zastosowań. Również pojawią się najnowsze laptopy firmy Apple, atrakcyjne akcesoria domowe i do zastosowań zawodowych. Specjaliści z Apple Europe poprowadzą pokaz tajników cyfrowej kreacji audio-wideo.

Dla gości przygotowano, jak zapewnia Apple, atrakcyjne oferty promocyjne, a także miejsca na warsztatach i szkoleniach, dzięki którym będzie można poszerzyć swoje umiejętności. Dodatkowo na uczestników czekać mają niespodzianki: upominki, prezenty, firmowe gadżety i konkurs z superatrakcyjnymi nagrodami. W trakcie imprezy będzie serwowany również poczęstunek.

Warsztaty odbędą się 30 maja w Warszawie, przy alei Komisji Edukacji Narodowej 60 (Multikino, sala nr 1). Impreza ma potrwać od 11.00 do 16.00. Szczegółowy program dostępny jest na stronie internetowej. Liczba miejsc jest ograniczona. Formularz rejestracyjny dostępny jest tutaj. Rejestracja będzie otwarta tylko do chwili zarezerwowania wszystkich wolnych miejsc.

© dobreprogramy