r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WD Backup 1.9.6354

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WD Backup to darmowe oprogramowanie dla użytkowników dysków twardych wyprodukowanych przez firmę Western Digital.

Galeria programu

Chcąc uchronić się przed utratą cennych plików, warto sporządzić kopię zapasową. Backup może dotyczyć wybranych dokumentów, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by w ten sposób zabezpieczyć cały system operacyjny Windows i przywrócić go do działania w razie potrzeby (np. gdy dysk twardy odmówi posłuszeństwa). Lustrzane odbicie komputera pozwala dodatkowo na zachowanie wszystkich plików (włącznie z systemem oraz zainstalowanymi programami).

WD Backup nie jest programem trudnym w obsłudze, co oznacza, że z przygotowaniem backupu danych poradzą sobie także mniej doświadczeni użytkownicy. Kopię zapasową można sporządzić "ręcznie" w dowolnej chwili albo też przygotowywać ją regularnie w sposób automatyczny zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.