WD Drive Utilities WD Drive Utilities 2.0.0.76

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WD Drive Utilities to darmowe oprogramowanie dla użytkowników dysków twardych wyprodukowanych przez firmę Western Digital.

Narzędzie oferuje możliwość zarządzania dyskami WD, jak również pozwala na ich konfigurowanie. Z poziomu głównego okna aplikacji możemy przeprowadzić diagnostykę urządzenia, o ile zajdzie taka konieczność (np. w trakcie nieprawidłowego działania posiadanego HDD). Korzystając z WD Drive Utilities zarejestrujemy dysk na oficjalnej stronie producenta.

WD Drive Utilities pozwala na formatowanie dysku lub poszczególnych, uprzednio stworzonych partycji; dzięki niemu możemy też zarządzać RAID-em. Wszystko to bez konieczności dysponowania specjalistyczną wiedzą. Aplikacja jest prosta w obsłudze i intuicyjna.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!