r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WD Drive Utilities 1.4.3.41

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WD Drive Utilities to darmowe oprogramowanie dla użytkowników dysków twardych wyprodukowanych przez firmę Western Digital.

Galeria programu

Narzędzie oferuje możliwość zarządzania dyskami WD, jak również pozwala na ich konfigurowanie. Z poziomu głównego okna aplikacji możemy przeprowadzić diagnostykę urządzenia, o ile zajdzie taka konieczność (np. w trakcie nieprawidłowego działania posiadanego HDD). Korzystając z WD Drive Utilities zarejestrujemy dysk na oficjalnej stronie producenta.

WD Drive Utilities pozwala na formatowanie dysku lub poszczególnych, uprzednio stworzonych partycji; dzięki niemu możemy też zarządzać RAID-em. Wszystko to bez konieczności dysponowania specjalistyczną wiedzą. Aplikacja jest prosta w obsłudze i intuicyjna.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
FadeMind   10 #1 25.08.2017 15:03

Aplikacja nie widzi dysku przenośnego marki WD. Problemy z usunięciem aplikacji. Bezużyteczny SCAM.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.