r   e   k   l   a   m   a
reklama

WDYL.com już działa, choć nie jest ukończony

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Użytkownik serwisu Twitter — Antonio Alger powiadomił dziś, że już działa strona WDYL.com.

What do you love? to jeden z projektów firmy Google, który stara się dostarczyć zunifikowany interfejs użytkownika dla wyszukiwania w wielu kanałach informacyjnych. Na jednej stronie znajdą się informacje związane z podanym hasłem, dostarczone przez różne aplikacje firmy Google — wyszukiwarkę, wyszukiwarkę obrazów, mapę, wyszukiwarkę blogów, informacje o popularności, filmy z YouTube, wyszukiwarki książek, produktów i podobne. Ponadto WDYL.com daje szybki dostęp do aplikacji, dzięki czemu można jednym kliknięciem stworzyć związany z wyszukiwanym hasłem album zdjęć w Picasie, wysłać maila, przetłumaczyć tekst, czy dodać wydarzenie do kalendarza.

Strona działa od kilkunastu godzin, ale najwyraźniej usługa nie jest jeszcze gotowa. Świadczyć o tym może chociażby brak przekierowania z adresu http://wdyl.com (wymagane jest www na początku). Na dole strony widnieje dopisek More coming soon, więc dostępne dziś możliwości strony to jeszcze nie wszystko, co planuje nam pokazać Google.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii